Algemeen Nieuws, Website

Beheer van de website door de Webmaster

De website van Scouting Pegasus is nu volledig actief en representatief. Bij het laten bouwen door ClassICT is er door het bestuur besproken dat er een Webmaster moet komen die allerhande zaken op de website regelt en publiceert. Gelukkig hebben wij in deze de hulp gevonden van Mitchel Kleuver die voor ons alle zaken aangaande activiteiten, agendabeheer enz. enz. op zich zal gaan nemen. De officiƫle overdracht zal op maandag 22 augustus 2022 plaatsvinden. Wij wensen Mitchel heel veel succes en plezier in zijn functie al Webmaster bij Scouting Pegasus.

Onze Webmaster kun je berichten sturen per mail: webmaster@scoutingpegasus.nl

Webmaster Scouting Pegasus: Mitchel Kleuver.

Gerelateerde berichten

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *