Algemeen Nieuws

E-Herkenning Niveau 3

Het heeft een flinke tijd in beslag genomen om de aanvraag voor gratis VOG’s geregeld te krijgen. Diverse verificaties en aanpassingen op onze website waren er voor nodig om onze goedkeuring geregeld te krijgen. Het is er helaas niet makkelijker door geworden. Voorlopig kunnen we nu de komende 3 jaar met Digidentity de VOG aanvragen voor nieuwe leden gratis regelen. Vandaag hebben we samen met Astrid en Ron alle aanvragen voor onze bestuurs en kaderleden geregeld. Jammer genoeg is de aanvraag voor gratis VOG aanvragen (E-herkenning) absoluut niet gratis. Wil je meer weten over de aanvraag en kosten kun je contact opnemen met onze secretaris door te mailen naar secretaris@scoutingpegasus.nl.

Btw, het aanvragen zelf is eigenlijk binnen “no time” geregeld.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *