Algemeen Nieuws

We zijn op de goede weg.

Langzaam maar zeker komen we op het punt waar we willen zijn. Afgelopen weken zijn gevuld geweest met diverse Scouting activiteiten waaronder een bezoek aan Frankrijk tijdens Intercamp 2022. Aangezien er een groot deel van de staf en bestuur hebben deelgenomen werd er besloten om in Scoutfit te gaan. Leuke bijzonderheid is dat we Riƫtte hebben mogen instaleren bij de groep. Nu is het wachten op de goedkeuring van de Gemeente Rheden of we onze locatie daadwerkelijk in gebruik mogen nemen. Alle afspraken zijn gemaakt, overeenstemming met het bestuur van Mr. H.M. van der Zandt en voorstel brief t.b.v. College van B&W is gereed en goedgekeurd. Hopen op een spoedig (positief) besluit.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *